Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Żółwin

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł150,70 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

884 000 zł2 056 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża i kształtna działka w Żółwinie w bliskim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Nieruchomość o powierzchni ponad 2000 m2 i wymiarach od frontu 74 metry na 27,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 199 000 zł149 m² 8 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 899 900 zł111,40 m² 17 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy ok. 111 m | Żółwin | blisko Lasu Młochowskiego | działka 1000 m. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.111 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 550 000 zł121 m² 12 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania klimatyczna nieruchomość dla rodziny szukającej spokoju. NA zagospodarowanej działce znajduje się budynek mieszkalny (którego budowę zakończono w 2015 roku) z przybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

572 000 zł971 m² 589,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 971 m2 w południowej części Żółwina tuż obok Lasu Młochowskiego. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta i wymiarach 33.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Graniczna

Żółwin,mazowieckie

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 12,72 ha, zlokalizowaną w Żółwinie, w powiecie pruszkowskim. Działka ma wymiary 230 x 560 m i jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta terenu inwestycyjnego dla developera O powierzchni ponad 12 ha Teren inwestycyjny o powierzchni ponad 12 ha, wymiary działki około 230x521 m Wszystkie media miejskie przy działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 799 900 zł169,36 m² 10 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący położony w wyjątkowo zielonej, spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom wolnostojący o pow. 169,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

619 500 zł1 239 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Są miejsca, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków zamiast miejskiego hałasu. Takim miejscem jest działka o powierzchni 1239 m , położona w Żółwinie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80,40 m² 15 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 199 000 zł149 m² 8 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

12 295 350 zł46 050 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o nieregularnych kształtach, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka sprzedawana jest w całości, więc nabywca musi sam dokonać podziału. Można dzielić na działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł150,70 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

949 000 zł115,52 m² 8 215,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam, bliźniak o powierzchni ok. 115m2. Posadowiony na działce 355m2 Budynek będzie oddany do użytkowania w Stanie Deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł150,70 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

31 800 000 zł120 700 m² 263,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Inwestycja na Horyzoncie: buduj Znaczące Osiedle na Działce 12 Hektarów! Działka Inwestycyjna 12 Hektarów Potencjału: idealna lokalizacja dla ambitnych inwestorów pragnących stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Żółwin

Żółwin,mazowieckie

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Cała nieruchomość jest po starym zakładzie produkującym meble. Zostały w niej wyodrębnione mniejsze i większe hale (część z nich zostało wyremontowane). Zachęcamy do obejrzenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 148.84m2 zlokalizowany w Żółwinie Stan deweloperski, materiał bloczki, okna PCV, dach kryty dachówką, ogrzewanie powietrzna pompa ciepła, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadarzyńska

Żółwin,mazowieckie

3 650 000 zł7 300 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek budowlanych o nr. 356 i 357 położona w atrakcyjnej i zacisznej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 395 000 zł148 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie i bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 148,40m2, z atrakcyjną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 516,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 149 m2 w zabudowie bliźniaczej w Żółwinie tuż obok Podkowy Leśnej. Budynki rozsunięte i połączone tylko garażami, duże okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 799 900 zł169 m² 10 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 100 m2 usytułowany na działce 1000 m2 w spokojnej okolicy. Przestronny salon z aneksem kuchennym zapewnia maksymalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Graniczna

Żółwin,mazowieckie

525 000 zł1 000 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych o powierzchni około 1 000 m , położonych w miejscowości Żółwin w powiecie pruszkowskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 644 687 zł4 939 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka według miejscowego planu zagospodarowania przezna czona pod budownictwo jjednorodzinne ekstensywne. Wolno tam pobudować dom jednorodzinny lub maksymalnie bliźniak. Działka jest niepodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żółwin

Żółwin,mazowieckie

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania, według którego przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Działkę można podzielić na mniajsze po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żółwin

Żółwin,mazowieckie

12 295 350 zł46 050 m² 267 zł/m²

 

 

 

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij