Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Żółwin - Oferty sprzedaży domów

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

350 000 zł197 m² 1 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 197 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2. Dom w stanie surowym. Pięknie zlokalizowany w otulinie Lasu Młochowskiego. Media:prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Położony niedaleko Podkowy Leśnej parterowy dom (o powierzchni 150 m.kw) wybudowany w technologii kanadyjskiej. Dom składa się z trzech sypialni (jedna z garderobą), dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

912 000 zł250 m² 3 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Dom w Żółwinie o powierzchni 127 m2 położony na działce o powierzchni 1023m2 wśród kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Wybudowany w roku 2008 z cegły ceramicznej Max,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom podpiwniczony 2-kondygnacyjny, murowany (cegła max x 2) z pięknym ogrodem i garażem w piwnicy. Dach - blacha falista , media - gaz, prąd, woda (studnia). Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Parterowy z użytkowym poddaszem bardzo ładny nowoczesny dom (400m2) wykonano z najwyższej jakości materiałów i wysokiej klasy technicznym wyposażeniu. Położony na starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 200 000 zł294 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowo solidnie zbudowany dom, atrakcyjnie położony., bezpośrednio przy ciągu ekologicznym w Żółwinie, w odległości ok. 2km. od stacji kolejki wkd. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

350 000 zł197 m² 1 776,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 197,2m2 położony w Żółwinie na granicy Lasu Młochowskiego. Dom wybudowany w 2014r. w technologii tradycyjnej, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Piękny dom na obrzeżach Podkowy Leśnej, administracyjnie Żółwin. Wysoki standard wykończenia. Budynek główny o powierzchni ok. 250m: salon 80m, 2 sypialnie, 2 łazienki. Poddasze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł182 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 181,5m/2 na działce 800m/2 Projekt domu jest bardzo funkcjonalny z podziałem na część dzienną parter i nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł181 m² 3 088 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

469 000 zł182 m² 2 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 181,5m/2 na działce 800m/2 Projekt domu jest bardzo funkcjonalny z podziałem na część dzienną parter i nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

750 000 zł248 m² 3 024,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ciekawa oferta domu położonego w Żółwinie na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 2200 m. Parter domu - salon, jadalnia, kuchnia ,gabinet , sypialnia, łazienka, holl. Piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

360 000 zł197 m² 1 827,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żółwin

Żółwin,mazowieckie

779 900 zł182 m² 4 285,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania bardzo ekonomiczny dom. Dom bliźniak - jednak nie połączony żadną ścianą domu z domem sąsiednim, a jedynie ścianą niższego garażu. Dom odebrany w 2014 r 2 rodzaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

729 000 zł216 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Dwupoziomowy dom oddany w 2008r na dużej, ładnie zagospodarowanej działce na granicy z Podkową Leśną. Około 15-17 min spacerem do stacji wkd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł181 m² 3 088,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

469 000 zł182 m² 2 584,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

845 000 zł340 m² 2 485,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wolnostojący dom o pow. użyt. 248 m2 usytuowany na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 2200 m2, porośniętej rozmaitymi krzewami ozdobnymi, drzewkami, oryginalną roślinnością ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł182 m² 3 079,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

619 000 zł250 m² 2 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

912 000 zł250 m² 3 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 180 000 zł170 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:906 m²

Dom o powierzchni 170m2 zlokalizowany w Żółwinie k/podkowy Leśnej. Budynek z 2010r gotowy do zamieszkania, położony wśród nowych domów jednorodzinnych. Materiał poroterm, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

465 000 zł180 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący usytuowany na działce o pow, 1000 m2 w dobrej a nawet w bardzo dobrej części Żółwina. Budynek w trakcie realizacji na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

549 000 zł211 m² 2 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:959 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 211,38 m2 i użytkowej 179,43 m2 położony na działce o powierzchni 959m2 w Żółwinie koło Podkowy Leśnej. Rozkład - na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 959 m²

Dom o powierzchni 300m2 zlokalizowany w Żółwinie w otulinie lasu. Jedna z ciekawszych lokalizacji. Budynek z 2005r, materiał ytong, dach kryty blachodachówką, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

845 000 zł248 m² 3 407,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom o powierzchni 248m2 zlokalizowany w miejscowości Żólwin k/podkowy Leśnej. Budynek z 1998r, materiał cegła, dach kryty blachodachówką. Ogrzewanie gazowe. Dom składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o powierzchni 100m2 w Żółwinie. Składa się z: otwartego salonu, biblioteczki i jadalni około 70 m2 można przedzielić drzwiami, pokoju około 10 m2, kuchni około 18 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

549 000 zł211 m² 2 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 211,38 m2 i użytkowej 179,43 m2 położony na działce o powierzchni 806m2 w Żółwinie koło Podkowy Leśnej. Rozkład - na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

465 000 zł180 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

380 000 zł197 m² 1 926,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Żółwin stan surowy - Dom jednorodzinny o pow. całkowitej 197,2m2 położony w Żółwinie blisko Podkowy Leśnej na granicy Lasu Młochowskiego. Dom w stanie surowym otwartym wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

790 000 zł260 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Dom o powierzchni całkowitej 260m2 położony na słonecznej działce w Żółwinie na granicy z Podkową Leśną. Budowę zakończono w 2008 r. - materiał pustak keramzytowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom parterowy! blisko parku i nowych domów. Stan surowy zamknięty / wykonany dach, elewacja, ogrodzona działka stałym docelowym ogrodzeniem/ / Dom podzielony jest na następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

549 000 zł211 m² 2 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:959 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 700 000 zł400 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom o powierzchni całkowitej 400m2 i użytkowej 300m2 położony w Żółwinie. Zaprojektowany przez architekta szkoły hiszpańskiej. Usytuowany na zagospodarownej działce 2100m2 ( wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

549 000 zł211 m² 2 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom parterowy! blisko parku i nowych domów. Stan surowy zamknięty / wykonany dach , elewacja , wstawione okna / Dom podzielony jest na następujące pomieszczenia: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

549 000 zł211 m² 2 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:959 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij